O Univerzitním centru Telč

Univerzitní centrum Telč poskytuje studijní a vzdělávací příležitosti fakult Masarykovy univerzity v kraji Vysočina, nabízí studijní a vzdělávací programy v rámci celoživotního vzdělávání a reaguje na vzdělávací potřeby regionu – konají se zde semináře, konference a letní vzdělávací kurzy. Vzdělávací centrum se odlišuje svým umístěním – mimo jižní Moravu. Prostředí je velmi atraktivní: historické jádro Telče lemují malebné patrové domy s renesančními štíty a podloubím. Město je od roku 1992 zapsané na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Díky rekonstrukci vznikl v Telči moderní integrovaný areál, který vytváří kvalitní zázemí pro poskytování vysokoškolských studijních a vzdělávacích programů Masarykovy univerzity. Součástí objektu jsou také ubytovací kapacity, knihovna a informační centrum. Výukové prostory jsou vybaveny moderní audiovizuální a počítačovou technikou. V přízemí budovy je otevřena kavárna a zajištěný stravovací provoz.

Univerzitní centrum je ideálním místem jak pro realizaci studijních programů (zejména kombinovaného studia), tak rozličných vzdělávacích a společensko-kulturních akcí v podobě seminářů, konferencí, školení, výjezdních zasedání, teambuildingů, letních/zimních škol apod. Prostory je možné využívat nejen součástmi Masarykovy univerzity, ale i komerčně jinými subjekty pro prezentační a firemní pobyty nebo individuální či skupinové akce připravené na míru požadavkům širokého spektra zájemců.

Chcete se o nás dozvědět více?

Přečtěte si naše Zprávičky z univerzitního centra:
2019: duben, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad, prosinec-leden 2020
2020: únor, březen, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad, prosinec
2021: únor, březen, duben, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad, prosinec
2022: únor, březen, duben, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad, prosinec
2023: leden-únor, březen, duben, květen, červen, červenec-srpen, září, říjen, listopad, prosinec
2024: únor, březen, duben,

nebo se podívejte se na náš informační leták.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Nádvoří univerzitního centra