Přednáška, křest, výstavy, červen bude v Univerzitním centru patřit hlavně kultuře

Postupné uvolnění protiepidemických opatření znamená pozvolný návrat k normálnímu provozu. A tak máme možnost uspořádat akce, které jsme museli někdy i několikrát odsouvat. V červnu se k nám vrací hlavně akce kulturní. Hned několik výstav a jejich vernisáže, přednášky a křest knihy o Telči.

3. 6. 2021

Žije se nám zkrátka mnohem volněji, je otevřená knihovna, kavárna. I to je důsledek přechodu univerzitního semaforu na zelenou barvu. A už netrpělivě vyhlížíme léto, které bude v Telči nakonec zřejmě stejně pohádkové jako každý rok.

Chystáme toho samozřejmě hodně. Třeba letní jazykovou školu, foto soutěž Strom lásky a jiná dobrodružství. O všem se dozvíte z našich červnových zpráviček.

Těšíme se na setkání v Telči!