O slastech a strastech nového akademického roku referují říjnové Zprávičky!

V říjnu, konkrétně příští pondělí, začíná oficiálně nový akademický rok. Všechno se samozřejmě točí kolem protivirových opatření. Ty se nevyhnuly ani našemu Univerzitnímu centru v Telči. A i my jsme smutní z toho, že spousta akcí se ruší a že budeme mít výrazně méně barevný podzim, než jsme zvyklí. Ale nevzdáváme to!

2. 10. 2020

Připravili jsme další nabídku pobytů pro zaměstnance Masarykovy univerzity i veřejnost, chystáme divadelní představení a hned několik nových instalací a výstav. Tak pokud se chcete dozvědět více o našich říjnových akcích, o uloupeném umění nebo Jiráskově Lucerně, podívejte se do říjnových Zpráviček u našeho Univerzitního centra v Telči.

PS: A buďme pozitivní nikoli negativní, tedy optimističtí nikoli nakažení a smutní. Nebo je to obráceně? Víte, jak to je, nemusí pršet, jen když kape… :-)