Mezinárodní Scola Telcz 2021 jen virtuálně – v únoru zřejmě zůstaneme v červené barvě

Vzhledem k epidemické situaci vás první letošní Zprávičky z UCT pozvou především na naše virtuální aktivity. Těmi aktuálními jsou Jezuitská výstava a tradiční mezinárodní multioborová Scola Telcz. Je toho ale samozřejmě mnohem více.

1. 2. 2021

Ani začátek letošního roku nepřinesl ohledně vývoje pandemie žádnou lepší zprávu. Univerzitní koronavirový semafor zůstává v červené barvě. Pomalu se tak připravujeme na fakt, že celý jarní semestr zůstane v distančním režimu a naše činnost i nabídka tím budou opravdu výrazně omezené.

Přesto je několik akcí, výročí a pozvánek, na které stojí zato upozornit. V únorovém čísle našich Zpráviček z UCT se tak nejen dozvíte co dělat, pokud vám unikla letní velkorysá výstava Telč a jezuité, připravovaná s telčskými památkáři, ale také třeba o čem bude letošní zimní Scola Telcz nebo jaké nás v telčském Univerzitním centru letos čekají výročí. A pokud se vám po naší krásné Telči opravdu stýská, máme pro vás i obrázkové ohlédnutí za rokem 2020, včetně parádních fotografií loňské adventní výzdoby.

Přejeme hodně zdraví a těšíme se, že v příštích Zprávičkách z UCT už vás do Telče určitě pozveme i na návštěvu!

Přehled všech článků