Dveře do Univerzitního centra se v prosinci přeci jen pootevřou

Je tu prosinec a s ním i poslední letošní souhrn informací z Univerzitního centra  Masarykovy univerzity v Telči.

1. 12. 2020

V posledních letošních Zprávičkách z UCT se ještě jednou vrátíme k naší prezentaci na Noci vědců, kterou jsme připravili společně s kolegy z Historického ústavu AV ČR, telčskými památkáři a Centrem Telč. Podívejte se, jak jsme robota Karla naučili říkat Telč, a jak jsme naše krásné město poprvé dostali na mapu této prestižní akce, zaměřené na mladé vědkyně a vědce.

Hlavně se ale samozřejmě pojďte spolu s námi naladit svátečně. Protože naše prosincové Zprávičky z UCT jsou především o tom, jaké jsme – navzdory všem letošním komplikacím – připravili adventní překvapení.

Děkujeme všem za přízeň a přejeme klidné a požehnané adventní dny!

Chcete mít přehled? Přihlaste se k odběru Zpráviček z Univerzitního centra!
Archiv Zpráviček z UCT