Advent v Univerzitním centru – prosincové Zprávičky z UCT

I přes nepříznivou epidemickou situaci se v Univerzitním centru snažíme, aby ani letošní prosinec nebyl úplně bez akcí.

1. 12. 2021

Prosincové zprávičky vás tak pozvou především na adventní akce, tedy na vánoční výstavu, živý Betlém na vánočně nazdobeném nádvoří či adventní stánek výrobků dětí z Dětského domova Telč. Vrátíme se, ale i k výročí G. J. Mendela či k zimnímu semestru Univerzity třetího věku, kterou jsme přes všechny problémy dokončili téměř celou. Nejen pro naše čtenáře máme novinky z univerzitní knihovny a také pár fotografií se zimními motivy, které tu adventní náladu jistě naladí.

Na úplný závěr ještě přidáváme důležitou informaci. Pokud byste se chtěli přijet do našeho centra podívat nebo ubytovat, třeba i na delší čas – což se vzhledem k hrozícímu lockdownu, omezením a z nich vyplývajících potenciálně povinných home office – obraťte se na naše paní kolegyně Jarmilu Svobodovou  nebo Lucii Zemanovou (kontakty zde). Takový pobyt v bývalé jezuitské koleji může být přesně to, co na konci tohoto nebo na začátku příštího roku oceníte.

Děkujeme všem za přízeň v roce 2021 a přejeme klidný adventní čas a vše dobré.