Zprávičky z univerzitního centra

1. dubna 2019

Co si představíte, když se vás zeptáme na Univerzitní centrum v Telči?

Možná nic moc konkrétního. A to bychom rádi změnili. Chceme lépe představit svoji činnost, proto jsme – mimo jiné – pro vás připravili Zprávičky z univerzitního centra. Začínáme prvním – dubnovým číslem a našim cílem je poskytovat vám každý měsíc komplexní pravidelnou informaci o tom, co je u nás nového, o aktuálních, proběhlých i plánovaných akcích, o lidech, kteří nás navštívili a podobně.

Budeme vděční za každou zpětnou vazbu, a hlavně, podle vašich reakcí budeme naše Zprávičky dále rozvíjet a vylepšovat. Věříme, že vám budou informace k užitku a pomohou zvýšit povědomí nejen o telčském univerzitním centru, ale i o naší brněnské Masarykově univerzitě, které jsme hrdou součástí.

Přečtěte si dubnové číslo Zpráviček z UCT.
Podívejte se na náš profil na FB a Instagramu.