Zavedení univerzitního koronavirového semaforu do provozního režimu v UCT (aktualizace k 31. 5. 2021)

Na základě doporučení Krizového výboru a Krizového štábu MU se mění k 31. 5. 2021 barva univerzitního semaforu, celá zpráva:

Aktuální barva platná pro UCT je ZELENÁ.

14. 10. 2020

Vzhledem k aktuální epidemické situaci a všem vládním opatřením je budova UCT volně přístupná pro veřejnost od 31. 5. 2021, dále platí povinnost dodržování příslušných protiepidemických opatření.

Knihovna opět otevřena v obvyklých půjčovních hodinách.
Všechny návštěvníky žádáme o dodržování platných protiepidemických opatření.

Od 2. září 2020 se provoz MU řídí univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti či další pravidla nad rámec doporučení pro aktuální stupeň rizika.

Informace o obecném stupni pohotovosti vyhlášená Rozhodnutím ředitele UCT bude průběžně aktualizována, dále bude zveřejněna na webu UCT a rovněž viditelně umístěna u vstupu do budovy, případně na dalších vhodných místech uvnitř UCT.

Rozhodnutí ředitele UCT 5/2021 (platné od 31. 5. 2021)

Přehled všech článků