Zavedení univerzitního koronavirového semaforu do provozního režimu v UCT (aktualizace k 2. 3. 2021)

Na základě doporučení Krizového výboru a Krizového štábu MU se mění k 4. 1. 2021 barva univerzitního semaforu, celá zpráva:

Aktuální barva platná pro UCT je ČERVENÁ.

14. 10. 2020

Vzhledem k aktuální epidemické situaci a všem vládním opatřením je budova UCT od 2. 3. 2021 uzavřena pro veřejnost. Vstup je nadále možný jen pro zaměstnance UCT a osoby s výkonem práce v prostorách UCT.

Případné další osoby mohou do budovy UCT vstoupit jen k vyřízení nutných pracovních nebo úředních záležitostí. Po chodbách a veřejných prostorách UCT se návštěvníci mohou pohybovat jen v doprovodu pracovníků UCT, případně pracovníků s místem výkonu v pronajatých prostorách UCT.

Od 2. září 2020 se provoz MU řídí univerzitním semaforem, jehož úroveň stanovuje Krizový štáb MU. Jednotlivé fakulty a pracoviště mohou vyhlásit vyšší stupeň pohotovosti či další pravidla nad rámec doporučení pro aktuální stupeň rizika.

Informace o obecném stupni pohotovosti vyhlášená Rozhodnutím ředitele UCT bude průběžně aktualizována, dále bude zveřejněna na webu UCT a rovněž viditelně umístěna u vstupu do budovy, případně na dalších vhodných místech uvnitř UCT.

Rozhodnutí ředitele UCT 1/2021 (platné od 4. 1. 2021)

Přehled všech článků