Výroční zpráva UC Telč za rok 2019

Víte, že výroční zprávy různých veřejných institucí a neziskových organizací za uplynulý rok by měly být veřejně k dispozici do konce měsíce června roku následujícího?

1. 7. 2020

Je to zkrátka tak, že k první polovině roku vždy ještě patří „ohlížení se“ za rokem předcházejícím. To samozřejmě platí i pro naše telčské Univerzitní centrum. Vzhledem k tomu, že nás zákazová první polovina roku téměř nepustila k normální činnosti, je pohled na loňské aktivity nejlepší motivací do zbytku letošního roku.

Pokud vás zajímá, jak vypadal loňský rok v Univerzitním centru, podívejte se do naší výroční zprávy za rok 2019.

Můžete si pročíst i podrobnou výroční zprávu o činnosti Masarykovy univerzity za rok 2019.