Víkend v Telči s francouzštinou

Alliance Française Brno si Vás dovoluje pozvat na Víkendový kurz francouzštiny pro mírně pokročilé, středně pokročilé a pokročilé, který se bude konat v Univerzitním centru od pátku 11. srpna do neděle 13. srpna 2023.

18. 5. 2023

Co vás na kurzu čeká?

Víkend bude zahájen pátečním uvítacím programem a společnými jazykovými aktivitami na seznámení účastníků a rozmluvení. Těšit se můžete zejména na zábavný pub kvíz s tematikou Francie a frankofonie (v češtině). Výuka bude dále probíhat v sobotu a neděli od 9:00 do 15:30 (včetně přestávek) a zaměří se na zlepšení komunikačních dovedností a rozšíření slovní zásoby. Kromě konverzace se budeme věnovat i procvičování gramatiky a hravým jazykovým aktivitám. V případě zájmu a hojné účasti kurz doplní i Ateliér francouzské kuchyně pod vedením lektora a šéfkuchaře François Bouillet v jedné osobě. To vše ve francouzštině a přátelské atmosféře.

Důležité informace o kurzu:

  • kurz učí rodilí mluvčí a kvalifikovaní lektoři Alliance Française Brno
  • požadovaná vstupní úroveň francouzského jazyka je A2 (kurz není určen pro začátečníky)
  • účastníci budou rozděleni do 3-4 skupin, maximální počet účastníků ve skupině je 12
  • kurz budeme otvírat při celkovém minimálním počtu 16 účastníků
  • kurz zahrnuje 14 výukových hodin
  • kurz probíhá během hudebního festivalu Prázdniny v Telči (letos se můžete těšit na koncerty Poor Majesty, Monkey Business, Beat Architects a Tata Bojs)
  • cena kurzu 2 190 Kč (ubytování ani strava nejsou součástí kurzovného)

Nabídka ubytování

Ubytování je možné zajistit ve standardních pokojích Univerzitního centra, kde bude probíhat výuka. Standardní pokoje jsou třílůžkové za cenu 400 Kč na osobu a noc při obsazenosti 2 lidmi. Příslušenství a kuchyňka je součástí všech pokojů.

Vzhledem k omezené kapacitě se s žádostí o ubytování prosím obraťte včas na paní Soňu Mištovou, telefonicky na číslo 608 874 299 nebo písemně na adresu info@afbrno.cz.

Za laskavou pomoc s organizací letních intenzivních kurzů děkujeme paní Lucii Zemanové z Univerzitního centra Telč a paní Markétě Pilařové z Jazykové školy při Filozofické fakultě Masarykovy univerzity.

Těšíme se na Vás!

Zbyněk Šebor, manažer kurzu a lektoři Lucile Pittellioen Cusimano, François Bouillet, Kristýna Malá, Mirka Novotná a Veronika Nekudová

Přihlášení do kurzu a rozvrh výuky


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.