Vánoce, vánoce přicházejí? Prosincové Zprávičky z Univerzitního centra

Začal Advent a spolu s ním se blíží konec roku 2023. Už dlouho nebylo na začátku prosince tolik sněhu a tím se vánoční nálada přímo nabízí. Ale ještě chvilku počkejme...

4. 12. 2023

V prosincových zprávičkách z Univerzitního centra vás samozřejmě pozveme na aktuální akce, a také si zavzpomínáme na jednu skvělou akci letní, kterou u nás pořádali kolegové ze střediska Teiresiás a vrátíme se i k jedné akci listopadové.

Snad vás to trochu rozehřeje, a nebojte, vánoční náladu Vám přinesme za pár dní spolu s vánočním speciálem. Letos to bude určitě zima, jak se patří. Tak tedy krásný Advent a šťastnou cestu za námi do Telče!