Univerzitním centrem létá Vážka. Zahájení školního roku komunitní základní školy

Prvního září bylo u nás v centru pořádně veselo a živo. Zahájení školního roku stalo se velkým poprvé nejen pro malé prvňáčky, ale i pro samotnou Základní škola Vážka.

2. 9. 2022

To že nová soukromá základní škola komunitního typu v Telči našla své zázemí právě v prostorách Univerzitního centra nás nesmírně těší, neboť naposledy se v bývalé jezuitské koleji zahajoval školní rok v roce 2008. Všem žáčkům přejeme báječný a vzrušující let nad hladinou rybníka zvaného „vzdělávání“.

O základní škole Vážka (web školy)

Naše škola je malotřídního typu od 1.-9. třídy, zapsaná v rejstříku MŠMT. Vytváříme prostor pro smysluplné vzdělávání založené na vnitřní motivaci, hravosti, radosti z objevování a úctě k sobě i k druhým. Prioritou jsou pro nás zdravé vztahy, respektující komunikace a inovativní přístupy ve vzdělávání. Tvoříme prostor pro jedinečnost a vyjádření každého. Jsme školou, kde rosteme všichni společně, děti, průvodci, i rodiče.