Prázdniny jsou tady a s nimi i letní Zprávičky z Univerzitního centra plné pozvánek a tipů na výlety do Telče!

Už víte, co budete dělat o letošních prázdninách? Pokud ne, máme pro vás plno zajímavých námětů, proč vyrazit na výlet právě do Telče a do našeho Univerzitního centra.

7. 7. 2021

Skvělou zprávou je, že se koná i tradiční letní festival Prázdniny v Telči, což tak nějak určuje ráz letní Telče. Ale k nim se, navzdory protiepidemickými předpisy značně zabrzděné a nejisté sezóně, přidávají i další akce a nabídky, které potěší malé i velké návštěvníky, turisty i výletníky. Telč bude zkrátka opět tím pohádkovým místem, ideálním pro letní dovolenou. Z nedávných výzkumů navíc vyplývá, že turisté stále více vyhledávají Telč jako základnu pro vícedenní pobyty, odkud vyrážejí za atraktivitami celého regionu. A to je samozřejmě skvělá zpráva i pro nás.

Připravili jsme bohatý program, nejen řadu unikátních letních výstav a expozicí, ale i několik koncertů, a to všechno včetně tradičních letních vzdělávacích akcí a škol. Bude to takové barevné léto! Nevěříte? Podívejte se do našich prázdninových zpráviček a přesvědčte se sami!