Prázdniny? Jedině v Telči…

Vážené kolegyně a kolegové, milí příznivci Telče a našeho Univerzitního centra. Jsou tu opět prázdniny a s nimi prakticky všechny akce, které dělají letní Telč tak přitažlivou. A stejné to je i v případě našeho Univerzitního centra.

1. 7. 2024

Bez popisku

Jsou tu prázdninové Zprávičky z UCT, které vás tentokrát pozvou na letní jazykové školy, třeba na kurzy francouzštiny nebo angličtiny se můžete dokonce přihlásit. Ale jsou tu také informace o letním provozu a akcích Expozice Míly Doleželové, nové instalaci a velké výstavě kovářské a sochařské rodiny Habermannů Vulkánovy děti či letní expozici obrazů Vladimíry Vávrů.

Určitě si nenechte ujít prestižní koncerty excelentních kurzů skvěle obsazené Hudební akademie Telč, letos i s bonusem k neuvěřitelnému 30. ročníku! To co ale dělá v létě Telč neodolatelnou, je především hudební festival Prázdniny v Telči. I letos se těšíme na čtrnáctidenní dobrodružství, a tentokrát jsme si připravili i novinku. Jakou? To se dozvíte v prázdninových Zprávičkách z UCT. Přejeme všem krásné léto a šťastnou cestu za námi!


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.