Ozvěny Mendelových dnů budou i v Telči - listopadové Zprávičky z UCT

Listopad je na Masarykově univerzitě tradičně spojen s Mendelovými dny, které v rámci Kulturního centra pořádá Mendelovo muzeum. Malá ochutnávka tohoto tématu se objeví i v listopadové nabídce Univerzitního centra. Podívejte se do našich listopadových Zpráviček z UCT.

2. 11. 2021

Listopad ale rozhodně nebude jen o Mendelových dnech. Čeká nás i celá řada dalších zajímavých akcí, např. tradiční Železničářský seminář Telč 2021 nebo 7. Adventní setkání, pořádané pedagogy a studenty oborů Květinářství a aranžérská činnost a Cukrář SOŠ a SOU Třešť. Tam určitě nemůžete chybět! Pozveme Vás mimo jiné i na přednášku v rámci Týdne Akademie věd ČR. Ale také zavzpomínáme na 15 let U3V v Telči.

Je toho zkrátka hodně, a pokud univerzitní protiepidemický semafor vydrží alespoň v současné „zelené“ barvě, máme se na co těšit. A vy samozřejmě s námi!