OMEZENÍ UBYTOVACÍCH SLUŽEB V UNIVERZITNÍM CENTRU TELČ

Vážení hosté,

od 22. 10. do 3. 11. 2020 dochází i k omezení našich služeb v Univerzitním centru Telč. Ubytování nyní můžeme poskytovat pouze osobám dle seznamu níže. Pokud se budete chtít vydat do Telče a nebudete si jistí, jak je to s ubytováním, zavolejte nám: +420 606 036 043 nebo +420 731 404 899. Společně jistě nalezneme řešení.

22. 10. 2020

S účinností od 22. 10. 2020 od 06:00 hod. do půlnoci 3. 11. 2020 se zakazuje poskytování ubytovacích služeb s výjimkou poskytování ubytovacích služeb:

• osobám za účelem výkonu povolání, podnikatelské nebo jiné obdobné činnosti,
  • osobám, kterým byla nařízena pracovní povinnost podle krizového zákona,
  • cizincům do doby opuštění území České republiky a cizincům s pracovním povolením na území České republiky,
  • osobám, kterým byla nařízena izolace nebo karanténa,
  • osobám, jejichž ubytování bylo sjednáno státem, územním samosprávným celkem nebo jimi zřízenými nebo založenými subjekty za účelem uvolnění kapacit poskytovatelů zdravotních služeb nebo poskytovatelů sociálních služeb nebo pro zajištění ubytování osob bez domova

Zdroj: www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Omezeni-obchodu-a-sluzeb-1079.pdf