Mendelovy dny 2020

Rektor Masarykovy univerzity Martin Bareš si Vás dovoluje srdečně pozvat na Mendelovy dny 2020, které proběhnou 4. a 5. listopadu 2020 on-line formou

31. 10. 2020

Masarykova univerzita a její Mendelovo muzeum se hlásí k odkazu pozoruhodné osobnosti Gregora Johanna Mendela, významného vědce a opata starobrněnského kláštera. Jeho odkaz si připomínáme každý podzim sérií přednášek, diskusí, prezentací a kulturních akcí. I v tomto roce tyto dny věnované G. J. Mendelovi a jeho odkazu proběhnou, i když v poněkud omezeném režimu odpovídajícímu situaci poznamenané  protivirovými opatřeními.

Na organizaci Mendelových dnů se pod zastřešením Kulturního centra Masarykovy univerzity podílí nejen Mendelovo muzeum a Rektorát Masarykovy univerzity, ale také další součásti nově se formujícího Kulturního centra MU, tzn. nakladatelství Munipress, Univerzitní kino Scala a Univerzitní centrum Telč.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách Mendelových dnů nebo v události Mendelovy dny 2020 na FB.

Mgr. Blanka Křížová
ředitelka Mendelova muzea Masarykovy univerzity