Melodie z velkofilmů pod širým nebem v podání symfonického orchestru a pěveckého sboru MUNI, univerzitní oslavy v Telči pokračují i v květnu

1. 5. 2019

Asi největší akcí letošních „stoletých“ oslav Masarykovy univerzity v Telči bude společný koncert Symfonického orchestru a Smíšeného pěveckého sboru MUNI. Koncert proběhne „pod širým nebem“ v sobotu 18. května od 19:30 hodin na telčském náměstí a ve spolupráci s městem Telč ho pořádá Univerzitní centrum MU v Telči.

A bude to opravdu velkolepé! Do Telče své umění přijede předvést na sto dvacet hudebníků a zpěváků, studentů Masarykovy univerzity, ale i profesionálů, a diváci se mohou těšit na neobvyklý repertoár složený převážně ze známých filmových melodií. Třeba z Titanicu, Hvězdných válek či Avataru. Působivá ale jistě bude i autorská skladba dirigenta univerzitního symfonického orchestru Martina Mazánka The Relay „Balto“, která bude mít pod širým nebem v Telči svoji světovou premiéru.

Vstupné bude dobrovolné a výtěžek bude věnován na další rozvoj studentského symfonického orchestru.

Program koncertu