Máj a lásky čas v Univerzitním centru

Máme tu májové dny, a i když tomu počasí příliš nenapovídá, nastává období ideální pro cestování a výlety. Tak třeba za námi, do Univerzitního centra Masarykovy univerzity v Telči.

2. 5. 2023

O tom, že výlet do Telče je velmi dobrý nápad, vás mohou přesvědčit i naše květnové Zprávičky, které přinášejí nejen pravidelný přehled chystaných vzdělávacích akcí, ale také pozvánky třeba na výstavu o dánské královně Dagmar, studentskou divadelní hru Nenávist nebo letní jazykovou školu.

V květnu se také bude konat pravidelná konference Hodnocení kvality vysokých škol, takže se opět těšíme na návštěvu našeho pana rektora Martina Bareše. Nezbývá než opět popřát všem krásné májové dny a šťastnou cestu za námi.