Letní pobyty v UCT

Dovolte nám, abychom Vás co nejsrdečněji pozvali k nám do Univerzitního centra Masarykovy univerzity v Telči. Na letní sezonu 2020 jsme pro Vás připravili pobytové balíčky se speciální cenovou nabídkou.

29. 5. 2020

Změnily se vaše cestovní plány pro toto léto? Toužíte poznat další z malebných koutů naší republiky? Přijeďte za námi! Kouzelná atmosféra romantické Telče (UNESCO památka od roku 1992) i samotného Univerzitního centra Vás jistě nadchne.

Posaďte se na nádvoří Univerzitního centra a ochutnejte místní produkci zákusků a dortů Cukrárny a kavárny Haas. U nás nestrádají ani umělecké duše, nejenom pro ně jsme připravili dvě volně přístupné výstavy:
Telč a jezuité. Řád a jeho mecenáši
Výstava - letní instalace soch Ireny a Nikose Armutidisových

Okolí Telče vybízí k výletům za poznáním, navštívit lze nepřeberné množství přírodních a kulturních památek (nejvyšší vrchol Vysočiny – Javořici, právě zrekonstruovaný hrad Roštejn či vyhlášený cíl pro letní koupání Velký pařezitý rybník). Milovníci cyklistiky mohou využít rozsáhlou síť cyklostezek, nově otevřen byl v Lipkách u Telče singltrailový areál.

Naše ubytovací prostory nabízejí dvoulůžkové mezonetové individuálně klimatizované pokoje vybavené samostatnou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k wi-fi. K pronájmu je též čtyřlůžkový apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi a terasou.

Pobytové balíčky najdete v Obchodním centru MU pod tímto odkazem:

Máte individuální požadavek? Prosím, kontaktujte:

Jarmilu Svobodovou (606 036 043, svobodova@rect.muni.cz)
nebo
Lucii Zemanovou (731 404 899, l.zemanova@rect.muni.cz).

Srdečně zdravíme z Telče a těšíme se na setkání s Vámi.