Kraj Vysočina zve na dovolenou. Poukazy 1000 korun na osobu můžete uplatnit i v našem centru

Kraj Vysočina mimořádně uvolnil 10 miliónů korun, kterými chce veřejnosti přispět na dovolenou strávenou na Vysočině. Zájemci o slevu na ubytování ve výši 1 000 korun na osobu starší 15 let mohou žádat prostřednictvím webu: https://slevy.vysocina.eu

5. 8. 2020

K dispozici je 10 000 voucherů

Zájemci o slevové poukazy mohou až  do 31. října 2020, nebo do vyčerpání nastavené podpory, získat slevový poukaz na ubytování na Vysočině, pokud se ubytují na tři a více nocí. Podmínkou pro získání voucheru je, aby turista byl starší 15 let, což prokáže občanským nebo jiným průkazem totožnosti, a přijel ve skupině 2–6 osob, z nichž jedna je starší 18 let. Na děti mladší 15 let se poukazy nevztahují. Pro zájemce je připraveno celkem 10 000 voucherů.

Voucher pořídíte přes Internet

Slevový voucher si mohou zájemci vygenerovat na webové stránce slevy.vysocina.eu, kde si také vyberou ubytování v zařízeních, která jsou na stejném webu registrovaná. Sleva platí pro nové rezervace a každý ji může čerpat jen jednou. Získání slevového poukazu je jednoduché – všem zájemcům doporučujeme nejdříve navštívit sekci Jak to funguje pro turisty a až následně generovat poukaz pod odkazem Jsem turista, chci slevu. Stačí pouze vyplnit potřebné osobní údaje, esemeskou i e-mailem následně přijde informace s kódem voucheru, který bude nutné uvést při rezervaci ubytování u registrovaného ubytovatele. Voucher je třeba uplatnit do 72 hodin, poté propadá a zájemce si bude muset vygenerovat nový. Ubytování je možné objednávat on-line, mailem, ale i telefonicky. Upozorňujeme zájemce o dotované ubytování, že slevové poukazy je možné uplatnit POUZE u registrovaných ubytovatelů, jejich seznam je aktualizován v sekci Kde uplatnit.

Tento slevový voucher lze uplatnit i při pobytu v našem Univerzitním centru v Telči!

Pro podrobnější informace kontaktujte Lucii Zemanovou, tel: 731 404 899, l.zemanova@rect.muni.cz nebo je naleznete na níže uvedených odkazech:
https://slevy.vysocina.eu
www.kudyznudy.cz/akce/vysocina-voucher-slevy-pro-turisty


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.