Jaký byl rok 2020 na MUNI a v Univerzitním centru?

Začal nový rok. Rádi bychom jej začali několika malými ohlédnutími za tím divným rokem 2020.

4. 1. 2021

O tom, že uplynulý rok 2020 nebyl na Masarykově univerzitě jen ve znamení nemoci COVID-19 si můžete přečíst v aktualitě kolegů z Brna. Díky letnímu uvolnění, jsme o své hlavní aktivity nepřišli ani my v Telči.

Prohlédněte si  „obrazové“ ohlédnutí za rokem 2020 v Telči (odkaz na prezentaci).

A jako bonus a důkaz, že nám ten rok uběhl opravdu rychle, přinášíme toto časosběrné video.

Děkujeme všem našim kolegům a kolegyním z Masarykovy univerzity i z dalších univerzit a institucí za skvělou spolupráci a vám všem, kteří jste k nám našli cestu.

Přejme si, aby letos bylo zase možné potkávat se, protože to je hlavní důvod, proč tu jsme. Čím více, tím lépe! A nejlépe zase u nás, v naší krásné a magické Telči!