Co budete dělat o prázdninách? Pojeďte do Telče!

Máme pro vás prázdninové Zprávičky z Univerzitního centra. Podívejte se, co nás čeká a za čím za námi můžete přijet.

4. 7. 2022

Je tady léto, čas dovolených a výletů. Už víte, co budete dělat? Pojeďte do Telče! Každý ví, že Telč je město šťastných lásek a především spokojených turistů. Léto to není jen festival Prázdniny v Telči (mimochodem nejstarší hudební festival v ČR, letos oslaví již 40. ročník!), ale i řada dalších akcí. Především ale malebně krásné náměstí, řada unikátních památek, úžasná krajina a lesy okolo. Prostě klid, pohoda a odpočinek.

Nás v Univerzitním centru čeká o prázdninách celá řada vzdělávacích a kulturních, akcí. Přijedou za námi špičkoví umělci z mezinárodní Hudební akademie Telč, ale na svou tradiční Diplomatickou akademii také špičkoví diplomaté. A samozřejmě špičkoví pedagogové z Masarykovy univerzity. Protože léto, to je pro nás především čas letních škol. Pokračujeme také v realizaci projektu Svět Romů očima Míly Doleželové. Navštívit můžete její výstavu v Hasičské galerii, ale také zakoupit novou monografii Míla Doleželová, kterou jsme vydali péčí univerzitního nakladatelství MUNIPRESS. Chcete o všech výstavách a akcích, ale třeba i o Univerzitě třetího věku, dozvědět víc? Podívejte se na naše prázdninové zprávičky.

Bude to krásné léto, těšíme se, že ho strávíme společně s vámi!