Červnové zprávičky z univerzitního centra

9. června 2019

Vážení přátelé, nabízíme vám poslední předprázdninové číslo Zpráviček z Univerzitního centra MU v Telči.

Nedalo nám to, a ještě jsme se ohlédli i za květnovými akcemi, zejména za nádherným koncertem Symfonického orchestru MUNI na telčském náměstí.

Ale hlavní událostí, na kterou se už těšíme, bude prezentace UCT na festivalu MUNI 100  v soboru 15. června v Brně. Vyrazíme tam společně s našimi partnery z telčské pobočky NPÚ a Centra Telč ÚTAM AV ČR a věříme, že to bude skvělá příležitost, jak oslavit 100 let naší alma mater, i představit to, čím se v Telči zabýváme.

Sezona je už v plném proudu, takže nás toho čeká mnohem více. Podívejte se do našich zpráviček.

Přečtěte si červnové číslo Zpráviček z UCT.
Pro aktuální informace sledujte náš profil na FB a Instagramu.