Zprávičky UCT: Prázdniny v Telči není jen festival. Letos to bude skvělé léto!

Už víte, co budete dělat o prázdninách? A už jste přemýšleli, že byste vyrazili do Telče? Letos je to rozhodně dobrá volba. Telč, a samozřejmě i naše Univerzitní centrum, nabízejí opravdu skvělý letní program. Nevěříte? Tak se podívejte na naše prázdninové zprávičky.

3. 7. 2023

Letos to bude opravdu pestré. Letní zprávičky vás pozvou do našeho Univerzitního centra třeba na mimořádné výtvarné instalace, na koncerty v rámci mistrovských kurzů Hudební akademie Telč, na návštěvu expozice Míly Doleželové, která se už u nás pěkně zabydluje, anebo třeba k nahlédnutí do nově zrekonstruovaných studentských pokojů (už jste viděli naší virtuální prohlídku?). Je toho zkrátka dost, abychom vás přesvědčili, že Telč je v létě prostě jedinečná.