Začíná školní rok - září bude v Telči ve znamení vzdělávacích a kulturních akcí

Začátek podzimu letos přišel opravdu rychle. Alespoň se to zdá při pohledu na venkovní teploměry. Dobrou zprávou ale je, že z léta zůstává příznivá epidemická situace, která přeje pořádání vzdělávacích a kulturních akcí, na které bychom vás rádi pozvali v našich Zprávičkách z UCT.

2. 9. 2021

Asi hlavní akcí letošního září bude Noc vědců, která sice bude opět jen v online režimu, ale pro kterou jsme i letos připravili vlastní program. Tentokrát ve spolupráci s kolegy z telčské pobočky ÚTAM AV ČR. Letošní téma je čas, tak věříme, že si uděláte čas i na naši prezentaci.  Po roční pauze avizujeme také obnovení kurzů Univerzity třetího věku a řadu dalších vzdělávacích a kulturních akcí. Pokud máte rádi fotografie, máme pro vás i obrazové ohlédnutí za létem v našem centru.

Věříme, že letos už se nám omezení a další nepříjemnosti vyhnou a těšíme se na setkávání s vámi v naší Telči.

Celý program UCT na září najdete přehledně v našich Zprávičkách.