V Telči si můžete zvěčnit svoji lásku fotografií a vyhrát tak pobyt v bývalé jezuitské koleji na náměstí

Vyfoťte se u stromu lásky a vyhrajte romantický víkend v Telči, vyzývají organizátoři instagramové soutěže Strom lásky, která začala v květnu malou vernisáží.

1. 6. 2021

Na vernisáži představili ozdobenou katalpu srdčitou, která roste na nádvoří Univerzitního centra Telč. Výzdobu tvoří stovky srdcí z dílny dětí ze Základní umělecké školy Telč, Dětského domova Telč, lesního klubu Na Větvi, z. s. a nízkoprahového centra pro děti a mládež ZASTÁVka Telč.

„Náš strom na nádvoří je určitě romantický sám o sobě a k podobným aktivitám doslova vybízí. Proto jsme chtěli město šťastných lásek Telč ještě trošku vylepšit o místo, kde si lidé budou moci na svoji lásku v Telči pořídit i fotografickou vzpomínku,“ vysvětlil ředitel pořádajícího univerzitního centra Jaroslav Makovec.

Kromě společné fotografie u stromu, se kterou se na instagramu či facebooku lze pod hashtagem #stromlaskyucttelc zúčastnit soutěže o víkendový pobyt v Telči, lidé mohou pod stromem přispět i do sbírky pro děti, a to velice jednoduše: najdou zde pokladničku pro svoje příspěvky. Výtěžek sbírky bude využit pro potřeby klientů NZDM ZASTÁVka Telč, k celkovému zkvalitnění nabízené sociální služby.

„Strom lásky je u nás na nádvoří přístupný celou letní sezónu a lidé jej najdou úplně jednoduše. Chodí sem totiž do oblíbené kavárny,“ doplnil Jaroslav Makovec.


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.