Noc vědců a zahájení U3V – je tady říjen v UCT

V říjnu většinou definitivně končí léto a startuje nový akademický rok. Letos to sice vypadá, že podzimu se nějak nechce letní krásné dny vystřídat, ale to naše vzdělávací i kulturní a aktivity nemůže nijak ohrozit.

2. 10. 2023

Je tady další ročník Noci vědců, kterou v Univerzitním centru pořádáme společně s dalšími telčskými vědeckými a vzdělávacími institucemi. Již po sedmnácté zahajujeme kurzy Univerzity třetího věku. Ale čeká nás i řada výstav, koncertů a přednášek pro veřejnost. Letní sezóna zkrátka skončila a je tu klasický říjnový program, na který Vás chceme pozvat v našich říjnových Zprávičkách z UCT.