Letní škola evropských studií zahájena

Státní tajemník Miloslav Stašek zahájil 8. srpna 2022 Letní školu evropských studií v Telči. Školu organizuje Diplomatická akademie Ministerstva zahraničních věcí pro mladé diplomaty z celého světa. Letošní již 19. ročník se věnuje globálním důsledkům probíhající války v Evropě.

9. 8. 2022

Letošní Letní školu v Telči s názvem „Evropa, válka a její důsledky: jak může Fénix znovu povstat z popela?“ se účastní 25 juniorních diplomatů z Evropy, Asie, Latinské Ameriky a Blízkého východu a řada mladých kolegů z důležitých českých institucí, jako jsou Úřad vlády, Senát, Poslanecká sněmovna, Ministerstvo průmyslu a obchodu, Ministerstvo vnitra, Ministerstvo školství či Dům zahraniční spolupráce.