Konec prázdnin v Telči - pobyt pro 2 osoby

22. 8. 2018

Nabízíme jedinečnou možnost využít uvolněného termínu v našem Univerzitním centru k prožití příjemného pobytu ve dvoulůžkových, individuálně klimatizovaných pokojích. Nadstandardní pokoje mezonetového typu jsou vybaveny samostatnou kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, televizí a připojením k Internetu. Nechte se vtáhnout do prázdninové atmosféry jindy poklidného městečka a využijte poslední možnosti navštívit unikátní renesanční zámek před rekonstrukcí. Nebo se vydejte obdivovat na kole a pěšky hluboké lesy Českomoravské vrchoviny a možná objevíte tajemný hrad Roštejn s novou expozicí či ladnou siluetu vysílače na nejvyšším vrcholu Vysočiny - Javořici.

Kontaktní osoby:
Jarmila Svobodová (606 036 043), Lucie Zemanová (731 404 899)

Bližší informace a možnost koupit pobyt online:
Obchodní centrum Masarykovy univerzity