Březnové zprávičky z UCT – koronavirus dočasně zastavuje výuku U3V!

Letošní březen se jistě zapíše do dějin mimořádnými opatřeními, které byly způsobeny šířením koronaviru. Ta se dotkla také našeho centra. Až do odvolání jsou zrušeny výuka i všechny pobytové kurzy Univerzity třetího věku. Více informací naleznete zde: www.muni.cz/koronavirus.

4. 3. 2020

I když je to nemilá komplikace, život v našem centru se tím samozřejmě nezastavuje. Čekají nás nejen přednášky, výstavy a další akce, které pořádáme s telčskými pobočkami NPÚ, Muzea Vysočiny Jihlava a nově i telčskou městskou knihovnou, ale pomalu se začíná rozbíhat i turistická sezóna a více či méně tradiční pobytové akce. Telč se zkrátka pomalu chystá na probuzení ze zimního spánku. Už se na to všichni těšíme!

Bližší informace, stejně jako pozvánky na přednášky, koncerty a vernisáže, naleznete v tradičním přehledu našich Zpráviček z UCT.

Budeme rádi za vaše reakce a připomínky, pište nám na info@telc.muni.cz
Více aktuálních informací naleznete na FB profilu
Archiv zpráviček: www.uct.muni.cz/o-nas/o-univerzitnim-centru-telc