XII. studentská konference FAV

10. května – 11. května 2019

Výjezdní konference FAV (Ústav filmu a audiovizuální kultury FF MU) slouží jako pravidelná (výroční) platforma pro setkání studentů, doktorandů a pedagogů FAV.

Hlavním cílem a náplní konference jsou studentské prezentace školních, badatelských nebo zájmových projektů realizovaných v bakalářském, magisterském i doktorském studiu. Prezentace jsou spojeny s kritickou reflexí a řízenou diskusí, které umožňují získat důležitou zpětnou vazbu a inspiraci a napomoci tak ke zkvalitnění projektu a jeho dalšímu rozvoji.

Univerzitní centrum Telč