Tradiční týdenní seminář o americkém právu

25. listopadu – 30. listopadu 2018

Seminář je určen pro mladé advokáty a advokátní koncipienty. Cílem semináře je seznámit účastníky s praktickým fungováním amerického právního systému i podnikatelského prostředí, zároveň pak prohloubit znalosti a schopnosti týkající se řešení sporů, právního poradenství, managementu advokátních kanceláří atd. Přednášky zajišťují profesoři z John Marshall Law School, advokáti a další odborníci z praxe ze Chicaga. Přednášky probíhají v anglickém jazyce a po zakončení semináře účastníci obdrží certifikát.

Bližší informace naleznete na stránkách České advokátní komory.

Univerzitní centrum Telč