Energy in Europe: Sources and Politics

3. srpna – 10. srpna 2019

8. ročník Letní školy energetické bezpečnosti bude opět hostit přední experty na problematiku. Frekventantům tak budou přednášet například James Henderson (Oxford Institute for Energy Studies, UK), Václav Bartuška (Ministerstvo zahraničních věcí, ČR), Predrag Grujicic (Energy Community), Olga Bogdanova (Ministerstvo zahraničních věcí, Lotyšsko), Michael Kranhold (50Hertz Transmission GmbH, Německo), András Deák (Akademie věd, Maďarsko) a další. V neposlední řadě se účastníci mohou těšit na bohatý doprovodný program a komfortní ubytování v prostředí malebného města Telč.

Univerzitní centrum Telč