Zprávičky z UCT – září bude ve znamení konferencí

5. září 2019

Přestože akademický rok začíná až v říjnu, září bude v univerzitním centru opět velmi rušné. Čeká nás pět konferencí, několik pracovních výjezdních zasedání, škola pro pedagogické pracovníky, pobyt pro seniory a samozřejmě i velmi sledovaná konference Rady pro rozhlasové a televizní vysílání.

Pokud se o našem programu chcete dozvědět více, podívejte se na zářijové zprávičky z UCT. Kromě programu na září se vracíme i ke dvěma významným prázdninovým podnikům a pro příznivce špičkové hudby máme dokonce i malé překvapení!