Začátek sezóny je tu a není to apríl! Dubnové zprávičky z UCT

Za okny máme aprílové počasí, sociálními sítěmi proběhly aprílové žertíky, ale pro Univerzitní centrum v Telči je duben měsíc, kdy začíná sezóna. Ta bude letos mimořádně náročná a dlouhá, ale také přiveze do Telče spoustu zajímavých akcí a aktivit. Chceme vás pozvat na ty, které nás čekají v dubnu.

3. 4. 2023

Možná vás úplně nenalákáme na Ozvěny Masarykových dnů, na Učiteling nebo na COFOLU. A možná ani na romantiku Marie Gregorové. Ale kdo by se nechtěl podívat na to, jak vypadají čerstvě renovované studentské pokoje? K jejich předání sice dojde až na začátku dubna, ale už teď tu pro vás máme první foto ochutnávku. Nevěříte? Podívejte se na naše dubnové Zprávičky.