Vzdělávací projekty vhodné pro financování z programu Interreg dostaly „základ“ v Telči

Kraj Vysočina tento týden organizoval další ze série bilaterálních workshopů v rámci programu Interreg Rakousko – Česko - tentokrát tematicky zaměřený na rozvoj vzdělávání. Tým z Kraje Vysočina se rozhodl pozvat zájemce o toto téma do kouzelného prostředí historické Telče.

10. 6. 2022

Zástupci potenciálních partnerů z Kraje Vysočina, Jihomoravského a Jihočeského kraje a také hosté z Rakouska – Dolního Rakouska, Horního Rakouska a Vídně se věnovali přípravě témat zapadajících do prioritní osy 3 Vzdělávání, kultura a cestovní ruch, do specifického cíle vzdělávání a odborná příprava. Pozvání přijala padesátka partnerů ze vzdělávacích institucí (od mateřinek přes základní školy až po školy vysoké), neziskovek, základních uměleckých škol, zástupci školských odborů krajských úřadů, středisek poskytující služby školám a další.

Celé znění tiskové zprávy najdete na stránkách Kraje Vysočina.