Aktuality

Vernisáž výstavy kreseb a fotografií účastníků Výtvarného plenéru U3V MU v Univerzitním centru v Telči

21. března 2019

V pondělí 25. března od 16:00 hodin proběhne v prostorách Univerzitního centra Telč vernisáž výstavy kreseb a fotografií účastníků Univerzity třetího věku Masarykovy univerzity. Výstava představí práce posluchačů, které vznikly v rámci kurzu U3V Výtvarný plenér a pondělní vernisáže se zúčastní mimo jiné také prorektorka Masarykovy univerzity Naděžda Rozehnalová.

Výtvarný plenér v Telči se stal v rámci Univerzity třetího věku tradiční akcí a v létě roku 2018 se konal již podvanácté. Účastníci výtvarné části plenéru měli možnost osvojit si základy kresby i dalších výtvarných technik, lineární perspektivu, kresbu stromů aj. (lavírovaná kresba, kolorovaná kresba a akvarel). Účastníci fotografické části pak pod vedením lektorů kladli důraz na vytříbenou kompozici, práci se světlem a docílení technicky kvalitního snímku.

Akci naleznete na našem FB profilu.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.