Telč ochutná Italské dvojhubky Marty Kučíkové

18. 10. 2018

V sobotu 20. října od 16 hodin proběhne v knihovně Univerzitního centra Masarykovy univerzity v Telči křest druhé knihy populární blogerky, telčské rodačky, Marty Kučíkové Italské dvojhubky.

Marta Kučíková je podle MUDr. Plzáka typ "hospodyně, říznuté intelektuálkou", žijící s rodinou v podhůří italských Dolomit, se srdeční slabostí pro rodnou Telč. Díky mimořádnému zájmu čtenářů o její texty se stala „Blogerkou roku 2016“ a „Blogerku desetiletí“. V říjnu 2017 jí vyšla u Mladé fronty knížka Italské jednohubky, na kterou navazuje ve volném pokračování Italskými dvojhubkami. S humorem a laskavostí vypráví o životě v Itálii.

Kromě sobotního křestu v Telči bude knížka Italské dvojhubky veřejnosti představena ještě v pondělí 22. října od 17 hodin v Neoluxoru na Václavském náměstí v Praze.

Přijďte, jste opravdu srdečně zváni!!!

Více informací:
Ilona Martinů, Knihovna Univerzitního centra Telč