Ozvěny Masarykových dnů

Srdečně Vás zveme na setkání s předním českým politologem Stanislavem Balíkem a historikem Jiřím Hanušem, které volně navazuje na Masarykovy dny 2022. Čeká nás neformální povídání nejen o Masarykovi a vzdělávání, ale i o dnešku.

25. 3. 2022

Letos poprvé jsme se rozhodli udělat ozvěny brněnských Masarykových dnů, pořádaných každoročně jako připomínku narození TGM. Letošní téma mělo být Masaryk a vzdělávání, ale jak asi všichni chápeme, všechno bylo jinak.

Pokud vás tedy zajímá nejen osobnost TGM a jeho vztah ke vzdělávání, ale i politické a historické kontexty aktuálních událostí a chcete si o nich popovídat s mimořádně zajímavými hosty, určitě si nenechte ujít skvělou příležitost a přijďte 8. dubna v 19 hodin do Univerzitního centra. Čeká vás setkání se dvěma skvělými akademiky Masarykovy univerzity.

Tisková zpráva ke stažení.