Medici z Masarykovy univerzity na Prázdninách v Telči

25. 7. 2019

Už tento víkend začne 37. ročník festivalu Prázdniny v Telči. Organizátorům se podařilo připravit sedmnáct dní plných hudby a neopakovatelných setkání. První festivalovou sobotu 27. července se k doprovodnému programu připojí i studenti Lékařské fakulty Masarykovy univerzity. Využijí zázemí Univerzitního centra v Telči a přímo před jeho vstupem rozbalí svůj stan!

Medici ze studentského spolku IFMSA mají připravený program, díky kterému se zájemci naučí samovyšetření prsu a varlat na figurínách. Stánek můžete navštívit celé sobotní odpoledne od 14:00 do večerních hodin.

Lze spojit zdravotnickou osvětu a zábavu? Přijďte se o tom přesvědčit na stánek studentů IFMSA. Sami se drží hesla Think globally, Act locally a nezahálí ani o prázdninách. Návštěvu letního festivalu propojí s šířením osvěty mezi veřejností. A to nejdůležitější: pokud se tato aktivita povede, připravíme pro další ročníky festivalu širší doprovodný program pod záštitou Masarykovy univerzity.

Více fotografií najdete pod tímto odkazem.
Tisková zpráva ve formátu PDF.