Listopadové zprávičky z UCT – oslavte s námi 30 let svobody!

4. 11. 2019

Letošní listopad bude mimořádný. Připomeneme si 80 let od ztráty svobody a 30 let od jejího návratu. Jen ten, kdo zná svou historii, se z ní může poučit. Že historia est magistra vitae, tedy učitelkou života, bylo i Masarykovým heslem. Jsme velmi rádi, že se nám při této příležitosti povedlo domluvit Studentský festival, na kterém spolupracujeme s telčskými vzdělávacími institucemi (moc děkujeme především kolegům a kolegyním z telčského gymnázia a z katedry architektury ČVUT), a na kterém se naši studenti představí při výjimečné vědecké show Science Slamu. Věříme, že to bude základ společné akce i pro další roky.

Naše centrum ale samozřejmě čeká i řada jiných akcí a aktivit, třeba doktorandské sympozium, česko-polská právnická konference nebo soustředění divadelního spolku The Gypsywood Players, které bude zakončeno předpremiérou slavného muzikálu Hair. Člověka a jeho touhy si připomeneme v programu filmového klubu a na první vánoční akci se můžeme těšit při tradičním Adventním setkání. Pokračují samozřejmě i přednášky U3V či z cyklu Stříbrné dědictví - Památky kolem nás, pořádané ve spolupráci s telčskou pobočkou NPÚ.

Opět je toho zkrátka hodně. Těšíme se, že spolu prožijeme listopad plný zážitků. Pokud se chcete dozvědět více, podívejte se na naše LISTOPADOVÉ ZPRÁVIČKY Z UCT.

Budeme rádi za vaše reakce a připomínky, pište nám na info@telc.muni.cz
Více aktuálních informací naleznete: www.facebook.com/UniverzitnicentrumTelc
Archiv zpráviček: www.uct.muni.cz/o-nas/kdo-jsme