Co nás čeká v červnu? Zprávičky z UCT…

Je tady poslední měsíc letošního školního roku. Po všech peripetiích daných mimořádnými protiepidemickými opatřeními, válečným konfliktem na Ukrajině či uprchlickou vlnou, je tady snad konečně měsíc, který proběhne v normálním režimu. A ten pro červen v Telči znamená začátek turistické sezóny a plno akcí, nejen vzdělávacích, ale i kulturních.

1. 6. 2022

Také v našem Univerzitním centru nás čekají koncerty, Oslavy 170. výročí založení Gymnázia Otokara Březiny a 100. výročí vzniku odborného školství v Telči, vernisáže výstavy námi spravovaných obrazů Míly Doleželové či divadelní představení studentů Právnické fakulty. Pokračuje také příprava projektu, který vrací malířku Mílu Doleželovou do Telče. Hlavně ale spousta vzdělávacích akcí.

Pokud se o nich chcete dozvědět více, nebo třeba podat přihlášku do kurzů Univerzity třetího věku pro akademický rok 2022/23, podívejte se na naše červnové Zprávičky z UCT.