17. listopad oslavíme v univerzitním centru Studentským festivalem

11. 11. 2019

Přijďte se v neděli 17. listopadu podívat do univerzitního centra v Telči!

U příležitosti Dne studentstva se akademická půda stane místem pro zamyšlení, diskuzi i zábavu. Studenti škol s působností v Telči, tedy Masarykovy univerzity, ČVUT a Gymnázia Otokara Březiny Telč, představí v živých vystoupeních svoje studijní práce a osobitý pohled na historické události dvacátého století. Návštěvníci budou mít možnost zapojit se do veřejné diskuze, ale zároveň se přesvědčit, že věda, stejně jako historie může být zábavná.

První ročník studentského festivalu pořádáme u příležitosti 30. výročí svobody. Velmi děkujeme našim partnerům telčské pobočce NPÚ, ÚOP v Telči, telčské pobočce Muzea Vysočiny Jihlava, Spolku Obrození Telč a Městu Telč.

Festival studenstva a oslava 17. listopadu v Telči začíná v neděli 17. listopadu v 9.30 a odpolední část ve 13.30 hodin.
Kavárna a cukrárna Haas v univerzitním centru bude otevřena po celou dobu konání akce.
Vstup na všechny části programu je zdarma.