V říjnu startuje další ročník Univerzity třetího věku, ale to není vše – říjnové zprávičky z UCT

Je to neuvěřitelné, ale v říjnu rozjíždíme již 16. ročník Univerzity třetího věku. Tentokrát to bude všeobecný kurz věnovaný přednáškám představujícím jednotlivé fakulty Masarykovy univerzity.

4. 10. 2022

Ale to není zdaleka vše. Máme před sebou měsíc, který přivede do Telče celou řadu zajímavých programů a akcí. Navštíví nás šest rektorů univerzit sdružených v alianci EDUC, čekají nás dva básnické večery, plno odborných přednášek pro veřejnost, ale třeba i kurzy pletení.

Bude to zkrátka říjen barevný tak, jako tady na Vysočině bývá podzimní listí. Pokud se chcete dozvědět víc a třeba se i podívat na fotogalerii z Noci vědců, kterou jsme pořádali společně s GOB a SOŠ Telč a telčskými pobočkami ÚTAM AV ČR a NPÚ už v září, jsou tady říjnové Zprávičky.