Květnové zprávy z Univerzitního centra

Máme tu další měsíc letošního roku a vše je v plném běhu. V Univerzitním centru se o slovo hlásí letní sezóna a všechny její důležité akce. Květnové zprávičky vás ale, kromě nich, pozvou do Telče na mnohem víc.

2. 5. 2024

Věděli jste, že Telč je město šťastných lásek? No a kde jinde trávit Máchův květnový lásky čas než na takovéto skvělé adrese…A na co se těšíme?

Třeba na blížící se monumentální koncert filmových melodií v podání Symfonického orchestru Masarykovy univerzity nebo na muzejní a galerijní noc, či na prodejní výstavu fotografa Oldřicha Linharta. S předstihem jsme také spustili přihlášky na letní jazykové kurzy či příští ročník Univerzity třetího věku. Je toho ale mnohem víc, proč se do Telče přijet podívat. Nevěříte?

Podívejte se na naše květnové zprávičky.