Všeobecně zaměřený kurz U3V v Telči

V akademickém roce 2024/25 otevírá Masarykova univerzita v UC Telč Všeobecně zaměřený kurz určený všem zájemcům, kteří si chtějí rozšířit svůj všeobecný přehled a dříve získané znalosti z nejrůznějších vědních oborů.

23. 4. 2024

Místo a termín konání
Jednotlivé přednášky základního programu trvají 2 vyučovací hodiny (90 minut) a konají se jednou za čtrnáct dnů od října do května.
Předpokládaný čas a místo konání: pátek od 13:00 a 15:00 hod. (posluchači budou po přihlášení rozdělení do dvou skupin) v Univerzitním centru Telč, Náměstí Zachariáše z Hradce 2.

• Přihlašování na akademický rok 2024/2025 probíhá od 6. května do 30. června 2024.
  • Přihlásit se můžete prostřednictvím písemné přihlášky.

Podrobnosti včetně přihlášení do kurzu