Červnové Zprávičky: Mílo, vítej domů!

Je tu poslední měsíc školního roku a s ním spousta novinek a pozvánek do Telče i do našeho Univerzitního centra.

1. 6. 2023

Bezpochyby hlavní událostí bude otevření stálé expozice malířky Míly Doleželové. V našich červnových zprávičkách najdete nejen více informací o samotné galerii a projektu, ale máme pro vás také pozvánky na další letní akce. Třeba letní kurz francouzštiny, který se k nám vrací po opravdu dlouhé době. Připravené máme také nové výstavy. A snad nejen pro naše skvělé posluchače U3V i malé ohlédnutí a fotogalerii z jejich výletu do Polné.

Užijte si konec školního roku a přivítejte léto, a nejlépe v našem Univerzitním centru. Šťastnou cestu za námi do Telče!