Přednáška o obnově pivovaru v Lobči

Univerzitní centrum Masarykovy univerzity v Telči a telčské pracoviště Národního památkového ústavu připravily dva jednodenní workshopy na téma Využití kulturního dědictví – příklady dobré praxe. Akce je určena pro všechny zájemce o obnovu památek, především pak pro podnikatele a studenty v oblasti cestovního ruchu, majitele památkově chráněných objektů a neziskové organizace. Aktivita vznikla za podpory Fondů EHP a Norska 2014-2021.

14. 2. 2024

Únorový workshop je plánován na pondělí 26. února 2024. Přednášející Ing. arch. Pavel Prouza, Ph.D. představí ve dvou samostatných přednáškách obnovu pivovaru v Lobči.

Ve 14.00 hod bude tématem především stavební obnova a řešení technických a památkářských problémů, od 17.00 hod. bude přednáška zaměřena více na provoz a ekonomiku pivovaru.

Tisková zpráva ke stažení (formát PDF)